File Delete Absolutely

File Delete Absolutely

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • DOSYA BOYUTU 2.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UnitedPowerSoft

File Delete Absolutely ile dosyalarınızı kalıcı olarak silebilirsiniz

File Delete Absolutely, dosyaları kalıcı olarak silme konusunda size yardımcı olacak ücretsiz bir dosya silme programıdır.

Bilgisayarınızda depolanan dosyalar normal yollar ile sildiğinizde silinen dosyaları geri getirme programlarıyla kurtarılabilmektedir. Fakat önemli kişisel bilgileriniz söz konusu olduğunda bu durum kişisel bilgi güvenliğiniz açısından tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle kalıcı olarak dosya silmek için File Delete Absolutely gibi özel bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız.

File Delete Absolutely oldukça basit bir arayüzle sadece ihtiyacınız olan kısayolları size sunmaktadır. Tek yapmanız gereken silmek istediğiniz dosyaları seçip silme işlemini başlatmaktır. Bu işlemi uyguladıktan sonra sildiğiniz dosyalar bir daha kurtarılamamaktadır.

File Delete Absolutely toplu olarak dosya silme özelliğine sahiptir. Program arayüzünde dilerseniz klasörleri de silinmek üzere seçebilmektesiniz.

Hafif ve hızlı çalışan yapıya sahip File Delete Absolutely sistem kaynaklarınızı yük altına sokmamaktadır. Eğer kişisel bilgi güvenliğinizi perçinlemek isterseniz File Delete Absolutely gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir programdır.