File Deleter

File Deleter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,470
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DigitByte Studio

File Deleter bilgisayarınızda bulunan dosyaları kalıcı olarak silerek kurtarılmasını engelleyen yardımcı bir araçtır. Programla kimsenin görmesini istemediğiniz dosyaları silerek kişisel güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya Ve Disk Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

File Deleter bilgisayarınızda bulunan dosyaları kalıcı olarak silmenize yardımcı olan basit ve kullanışlı bir programdır. Özellikle bilgisayar kullanıcılarının kişisel güvenliğini korumasını sağlayan bu program silinen dosyaların geri dönüşümünü engeller.

Format ve Geri Dönüşüm Kutusundan silinen dosyaların bazı işlemlerle kurtarılması mümkündür. File Deleter programı ile silinen dosyalarınızın kurtarılmasını engelleyebilirsiniz. Kişisel gizliliğine önem veren ve silinen dosyaların başkaları tarafından kesinlikle bulunmasını istemeyen bilgisayar kullanıcıları için File Deleter iyi bir seçenek olabilir.