File Property Edit Free

File Property Edit Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 311
  • DOSYA BOYUTU 0.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ForYourSoft

Dosyalarınızın temel özelliklerini değiştirmek, mp3 etiketlemek ve resim exif bilgilerini düzenlemek için bu programı kullanabilirsiniz.

File Property Edit Free programı elinizde bulunan dosyaların özelliklerinin kolaylıkla girilmesini ve değiştirilmesini sağlayan kullanışlı bir uygulama. Değiştirebileceğiniz bilgiler arasında dosyanın son düzenlenme tarihinden tutun da döküman özetlerine, mp3 etiketlerine ve fotoğrafların exif bilgilerine kadar pek çok bilgi yer alıyor. Özellikle otomatik olarak Windows'un ya da diğer programların verdikleri özellik bilgilerini beğenmiyorsanız tercih edebileceğinize inanıyorum.

Program sürükle bırak desteğine de sahip ve bütün dosya ile klasörlerinizi tanıyabiliyor. Hem bütün bir klasörü hem de grup halinde dosyaları kolayca program içerisine bırakabilir ve özellik düzenleme işine girişebilirsiniz. Ayrıca önizleme penceresi sayesinde hangi dosyayı düzenlediğinizi de görebilir, böylece hataların önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca listenizde bulunan dosyaların arasında arama yapmak ve isteğinize göre filtrelemek de çok kolay. Sık sık müzik dosyalarının etiket bilgilerini düzenlemek zorunda kalanların kesinlikle kaçırmaması gerekli.