File Punter

File Punter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • DOSYA BOYUTU 0.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Skwire Empire

Çeşitli parametreleri kullanarak dosyalarınızı dinamik klasörlere kopyalamanızı sağlayan program.

File Punter programı, bilgisayarınızdaki dosyaları farklı konumlara kopyalamak istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında. Ancak standart dosya kopyalama programlarını aksine oldukça ilginç bir yapı sunan program, dinamik olarak klasörler yaratabiliyor ve bunların yaratılması için standart ifadelerin kullanımını zorunlu kılıyor.

Statik hedef klasörlerdeki dosyaları listelemek ya da sıralamak için basit tanımlamalar da kullanabilir ve böylece işlemlerinizi daha düzenli bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında, dosyalarınızı sürekli bırak desteği sayesinde hemen programın ana arayüzüne aktarabilir ve dosya ekleme menüsüyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü olarak oldukça basit bir yapıya sahip olmasına rağmen genel çalışma prensibi olarak biraz kafa karıştırıcı olabilen uygulamada, maalesef ciddi bir yardım menüsü de bulunmuyor ve bu nedenle teknik konulara hakim olmayan kullanıcıların sorun yaşaması mümkün. Gelişmiş düzey bilgisayar kullanıcılarının işine yarayacağına inanıyorum.