FileSeek

FileSeek

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 302
  • DOSYA BOYUTU 1.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Binary Fortress Software

FileSeek'i kullanarak dosya ve dizinleriniz içerisinde gelişmiş aramalar gerçekleştirebiliyorsunuz.

FileSeek programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarında dosya arama ve tarama işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların göz atmak isteyebilecekleri ücretsiz arama programları arasında yer alıyor. Sadece dosya bulma değil, dosya içeriği içinde arama yapma gibi bazı ek özellikler barındırması sayesinde Windows'un kendi arama aracından daha etkili bir hale gelebilen FileSeek, böylelikle tüm dosyalarınız üzerinde tam bir hakimiyet kurmanıza yardımcı oluyor.

Programın arayüzünün sade ve sadece bir kaç sekmeden oluşan hızlı bir yapıdan oluştuğunu belirtmem gerekiyor. Böylece aramalarda kullanacağınız kriterleri ve diğer ince detayları pek de zorlanmadan hemen belirleyebiliyor, ardından dosya aramalarınıza başlayabiliyorsunuz. Programın herhangi bir şekilde arkaplanda çalışmaması sayesinde bilgisayarınızın hızı üzerinde de olumsuz bir etkisi bulunmuyor.

Aramalar esnasında bilgisayarın tüm kaynaklarından çok yollu olarak faydalanabilen program, böylelikle bir kaç koldan en hızlı şekilde sonuçları önünüze serebiliyor. Dosya ve klasörlerinizde yer alan özel kelimeleri, tanımları ve diğer olanakları da aramanıza olanak tanıyan FileSeek, birden fazla bilgisayarda kullanacak olursanız cihazlar arasında ayar senkronizasyonu da yaparak tüm ayarlarınızın korunmasına izin veriyor.

Sekmeli kullanıma izin veren FileSeek'te farklı aramalarınızı farklı sekmeler üzerinden gerçekleştirme ve daha sonra sonuçlara ayrı ayrı bakma şansınız da mevcut. Özellikle gelişmiş ve çok sayıda dosya aramasını kolayca yapmak isteyenlerin göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.