FileSieve

FileSieve

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,028
  • DOSYA BOYUTU 0.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Joseph Cox

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri listeleyebilmek için bu gelişmiş ve ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

FileSieve programı bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri en kolay şekilde düzenleyebilmeniz ve organize edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Programın sahip olduğu özellikler sayesinde hangi dosyayı ve klasörü ne şekilde listelemek, sıralamak istediğinizi içerisindeki sıralama metodlarına göre belirliyorsunuz ve daha sonra "sieve" butonuna bastığınızda istediğiniz şekilde listelemeyi alabiliyorsunuz.

Programın içerisinde gelen hazır listeleme seçeneklerinin yanında opsiyonel ayarlar da mevcut ve seçilebilir durumda. 10'dan fazla dosya listeleme ve sıralama opsiyonu bulunan FileSieve'in aynı zamanda birden fazla işlemi yapma gücü de var ve bu işlemleri dilediğiniz an durdurabiliyorsunuz. MP3 etiketleme sistemine göre bile sıralama yapabilen program özellikle bilgisayarında çok fazla dosya ile çalışmak zorunda olanların hoşuna gidecektir.

Windows'un kendi dosya listeleme ve sıralama özelliklerinin yetersiz ve sadece bir kaç kriter barındırması nedeniyle tercih edebileceğinize inandığım bu uygulamanın çalışması sırasında herhangi bir sorun ya da yanlışlık ile karşılaşmak zor. Gelişmiş dosya yöneticileri arasında tercih edilebilir bir tanesi diyebilirim.