FileToFolder

FileToFolder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 397
  • DOSYA BOYUTU 1.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CodeLine

Bilgisayarınızda otomatik olarak klasörler yaratabilmek ve dosyalarınızı bunların içerisine atabilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

FileToFolder programı bilgisayarınızdaki klasörleri yani dizinleri çok daha kolayca yaratmanızı ve düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama. Temel olarak yeni klasör yaratımı için hazırlanan uygulama bu esnada istediğiniz parametrelere göre ayarlar yapabilmenizi ve çok daha özelleştirilmiş bir toplu klasörleştirme işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Klasör içerisine atmak istediğiniz herhangi bir dosyayı seçtikten sonra anında yeni bir klasör yaratabiliyor ve dosyanızı ikinci bir tıklamaya gerek kalmadan dosya için yaratılan klasöre otomatik olarak atabiliyorsunuz. Özellikle sık sık dosyalarla uğraşmak zorunda olanların ve sürekli olarak bunları yeni klasör ile dizinlere koyması gerekenlerin kesinlikle işlerini kolaylaştırabilecek programlar arasında yer alıyor.

Tek yapmanız gereken istediğiniz klasör yolunu seçmek ve aynı zamanda uygulamanın içerisinde bulunan ve size çeşitli imkanlar sunan filtreler arasında seçim yapmak. Klasör hazırlama işlemlerini otomatik ve hızlı bir hale getiren programı kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum.