FilExile

FilExile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 387
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bryan Carey

FilExile ile silmekte zorlandığınız dosyaları temizleyebilirsiniz

FilExile bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz dosyaları silebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya silme programıdır.

Bilgisayarınızda zaman zaman boş yer açmak içni dosya temizliğine girişebilirsiniz. Bu işlem için arşivlediğiniz videoları, resimleri, dökümanları ve birçok farklı dosyayı temizlemeye çalışırız. Fakat bazen silmeye çalıştığımızda hata veren ve bilgisayarımızdan silinmeyen dosyalar karşımıza çıkabiliyor. Ayrıca kötü amaçlı yazılımların kontrol altına aldığı dosyaları da silmemiz mümkün olmamakta.

FilExile bize bu gibi durumlarda yardımcı olabilecek küçük ve kullanışlı bir dosya silme aracıdır. Program silinmemekte inat eden dosya ve klasörleri silebilmekte. FilExile temiz arayüzü sayesinde oldukça kolay bir kullanım sunmakta. FilExile'yi tek bir dosyayı silmek için veya klasörleri tamamen silmek için kullanabilirsiniz. Porgram silme işlemini oldukça kısa sürede tamamlayabilmekte.

FilExile dosya silme işlemi bitince hedef klasörü otomatik olarak görüntüleyebilmenize olanak sağlıyor. Eğer bilgisayarınızdan kaldırmakta zorlandığınız dosya ve klasörlere sahipseniz FilExiledeneyebileceğiniz kullanışlı bir alternatif olacaktır.