Firefox Test Pilot

Firefox Test Pilot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 280
  • DOSYA BOYUTU 0.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mozilla

Firefox Test Pilot bir Firefox eklentisidir

Firefox Test Pilot eğer internet tarayıcısı olarak Mozilla Firefox'u kullanıyorsanız denemekten keyif alabileceğiniz bir tarayıcı eklentisi.

Firefox Test Pilot temel olarak geliştirilmekte olan Firefox özelliklerini ya da deneysel Firefox projelerini resmi olarak yayınlanmadan önce incelemenize ve kullanmanıza imkan tanıyan bir eklenti. Firefox Test Pilot ile kullanıcılar Firefox'un neler üzerinde çalıştığı hakkında fikir sahibi olabiliyorlar. Buna ilave olarak Mozilla'ya Firefox'ta hangi özelliklerin yer almasını belirleme konusunda yardımcı olabiliyor, geliştirilmekte olan projeler ve özellikler için geri bildirim gönderebiliyorsunuz. Bu sayede Firefox'un geliştirilmesine katkıda bulunabiliyorsunuz.

Firefox Test Pilot aracılığıyla Mozilla topluluk tercihlerinin daha ön planda olduğu bir tarayıcı yaratmayı planlıyor. Bu sayede kullanıcılar için, kullanıcılar tarafından geliştirilmiş bir internet tarayıcısı sahibi oluyoruz.

Firefox Test Pilot tarayıcınıza küçük bir simge şeklinde bir kısayol ekliyor ve bu simgeye tıkladığınızda yeni Firefox özelliklerinden haberdar olabiliyor, üzerlerine tıklayarak onları dilediğiniz zaman aktifleştirebiliyorsunuz.