First Smile

First Smile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkyzTree

First Smile uygulaması bebeğiniz günlük olarak yaptığı etkinlikleri kaydedebileceğiniz gelişmiş bir karalama defteridir.

First Smile, Android işletim sistemini kullanan anneler için geliştirilmiş olan bir karalama defteri uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde bebeğinizin günlük olarak yaptığı her şeyi kayıt altına alabiliyorsunuz. İleride güzel bir anı olması için her annenin kullanabileceği First Smile uygulaması, çocuk büyüdüğünde ise ona unutulmayacak bir hediye olacaktır.

Annelerin sosyal medya uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz First Smile uygulaması, diğer anneler arasında bilgi paylaşmaya ve birbirleriyle sohbet etmeye bile imkan sağlıyor. Bebeğinizin ilk gülüşünü, ilk yıkanışını ve uyanmasını belirli aralıklarla First Smile'a yükleyebilirsiniz ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Tabii arkadaşlarınızın paylaşımlarına da göz gezdirmekte ve onları beğenmekte de fayda var. Çünkü onlar da sizin gibi kendi çocuklarına ait bir sayfa oluşturmuş olacaklardır.

Oldukça güzel bir fikirle tasarlanmış olan First Smile, sadece metin veya sadece fotoğraf gibi seçeneklerde paylaşım yapabiliyor. Aynı zamanda diğer platformlarda da bulunan First Smile, önümüzdeki günlerde birçok yeni annenin vazgeçilmez anı defteri olacak gibi görünüyor.