Flash OwnerGuard

Flash OwnerGuard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 394
  • DOSYA BOYUTU 0.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Armjisoft

Hazırladığınız SWF ve FLV dosyalarını DRM tekniği ile koruma altına alabilmek için Flash Ownerguard programını deneyin.

Sık sık flash dosyaları hazırlıyor ancak bunların korunmasını da istiyorsanız Flash OwnerGuard programını kullanarak dosyalarınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. SWF ve FLV video dosyaları için kopya koruma, DRM, lisanslama ve dağıtım yönetimi çözümlerini içeren programın temel sürümü ücretsiz olarak dağıtılıyor ve böylece amatör kullanıcılar da bu özelliklerden faydalanabiliyorlar.

Programın içerisideki DRM teknolojisi Inline DRM olarak adlandırılıyor ve bu sistem sayesinde korumalı olan dosyanız web siteniz, web tarayıcılar, ofis dökümanları, pdf dökümanları ve flash oynatıcı programlar tarafından erişilebilir hale geliyor. Eğer SWF ya da FLV dosyalarınızı belli bilgisayarlara özel hale getirmek isterseniz bunu gerçekleştirmek de oldukça kolay.

Özellikle flash animasyonlarınızın içeriklerinin çalınmasından korkuyorsanız ve bu nedenle dosyaları dağıtamıyorsanız, hem kontrolü elinizde tutup hem de dağıtımını sağlamak için programı deneyebilirsiniz. Temel sürümde maalesef 1 MB boyutuna kadar dosyalar korunabiliyor ve daha büyük dosyalar için ücretli sürümleri satın almak gerekiyor.