Flashnote

Flashnote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 345
  • DOSYA BOYUTU 2.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Softvoile

Flashnote, hızlı bir şekilde not alabileceğiniz ve notlarınızı düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Flashnote, normal şartlar altında kullanıcıların günlük görevlerini yönetmek için kullanabilecekleri oldukça basit ve pratik bir not alma programıdır.

Kurulum işlemi oldukça basit bir şekilde gerçekleştiren programı ilk kez çalıştırdığınız zaman sistem tepsisi üzerindeki yerini alacaktır ve programın ana penceresine ulaşmak için sistem tepsisi üzerinde yer alan program ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kullanımı oldukça kolay olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda Flashnote oldukça sade ve iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. 

Türkçe dil desteğine de sahip olan program ile yeni bir not oluşturmak istediğiniz zaman "Yeni Not Ekle" butonuna basmanız yeterlidir. Ardından notunuzun başlığını ve notunuzu girerek kaydedebilirsiniz. İsterseniz notlarınızı farklı başlıklar altında toplayarak alt notlar oluşturmanıza da olanak sağlayan program ile günlük olarak yapmanız gereken her işi not alarak kolayca takip edebilirsiniz.

Notlarınız arasında arama yapmanıza da izin veren program, ayrıca kullanıcılar için birçok kişiselleştirme ve özelleştirme seçeneği de sunmaktadır. Aynı zamanda klavye kısayol tuşları yardımıyla kullanabileceğiniz birçok özelliğe de sahip olan program oldukça pratiktir.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormadan çalışan program işlemci ve RAM kullanımı konusunda oldukça minimal bir yaklaşıma sahiptir. Oldukça iyi tepki sürelerine sahip olan Flashnote ile yaptığım testler sırasında herhangi bir takılma, donma veya sorunla karşılaşmadım.

Günlük işlerinizi küçük notlar alarak kolayca takip edebileceğiniz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Flashnote'u mutlaka denemenizi öneriyorum.