Fogpad

Fogpad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fogpad

Fogpad uzantısı sayesinde Google Chrome'da güvenle saklanan dökümanlar yaratabilir, düzenleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Fogpad, Google Chrome ve Chromium web tarayıcıları üzerinde kullanabileceğiniz uzantılardan bir tanesi ve en güvenli yoldan dökümanlar hazırlayabilmek ve kaydedebilmek için kullanılıyor. Zira uzantıyı kullanırken onun şifreleme özellikleri sayesinde bilgilerinize kimsenin erişim sağlaması mümkün olmuyor ve böylece hassas belgelerinizi bile bulutta depolama imkanı doğuyor. Uzantının Google Drive uyumluluğuna sahip olması ise hem belgelerin Drive'da tutulmasına hem de orada bulunmasına rağmen Google tarafından görülememesine yardımcı oluyor.

Uygulamanın kendi metin editörü mevcut ve ihtiyaç duyduğunuz tüm düzenlemeleri bu kolay kullanılır editör sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki güvenli koruma mekanizmaları için uzantının içerisinden ulaşabileceğiniz üyelik ve şifre işlemlerini de gerçekleştirmek gerekiyor.

Hazırladığınız dökümanları Google Drive'da yaratabiliyor, düzenleyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz. Dolayısıyla dökümanlarınızı görüntülemek için başka yerlere girmenize ve iki farklı yerde depolama yapmanıza da gerek kalmıyor.

Tabii ki otomatik kaydetme gibi bulut depolama sistemlerinde oldukça gerekli olabilen tüm özelliklere de sahip. Fogpad'in ücretsiz kullanılabilmesi ve kolay anlaşılır bir yapıya sahip olması sebebiyle aynı anda güvenliği ve kullanışlılığı bulmak da mümkün. Eğer bilhassa şirket dökümanları gibi önemli belgelerle uğraşıyorsanız Google Chrome'da ekli olması gereken bu uzantıyı kaçırmayın.