Folder Explorer

Folder Explorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 206
  • DOSYA BOYUTU 0.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brian Shepherd

Folder Explorer, bilgisayarınızdaki klasörler arasında hızlı bir şekilde dolaşabileceğiniz ücretsiz bir dosya yöneticisidir.

Folder Explorer, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan klasörler arasında hızlı bir şekilde dolaşabilecekleri ve görüntüledikleri klasörler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri ücretsiz bir programdır.

Aynı zamanda program yardımıyla normalde bulunamayan bazı uygun seçeneklere ulaşabilir ve klasör içeriklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Klasörler içerisinde yer alan dosyaları türüne göre filtreleyebileceğiniz program yardımıyla, dosya özelliklerini farklı dosya formatlarında dışarı aktarma şansına da sahip olursunuz. Oldukça basit bir arayüze sahip olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmıyor diyebileceğim program, oldukça hızlı bir tepki süresine sahiptir ve klasörler arasında hiç takılmadan hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerindeki klasörler arasında hızlı bir şekilde dolaşabileceğiniz ve her türlü klasör içeriği hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz Folder Explorer'ı denemenizi öneririm.