Folder Marker Free

Folder Marker Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,756
  • DOSYA BOYUTU 4.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ArcticLine Software

Folder Marker Free, bilgisayarınız üzerinde bulunana klasörlerin ikonlarını (simgelerini) değiştirebileceğiniz kolay kullanımlı bir programdır.

Folder Marker Free sadece tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerinde bulunan klasörlerin ikonlarını değiştirmenize olanak sağlayan kolay kullanımlı ve kullanışlı bir programdır.

ICO, ICL, EXE, DLL, CPL ve BMP formatlarını destekleyen program aynı zamanda sabit diskler üzerindeki 32-bit ikonlar için de destek sunmaktadır.

Programın kullanıcı yüzü oldukça sade ve şık bir şekilde tasarlanmıştır. Üst bölümde bulunan değiştirmek istediğiniz klasörü seçeceğiniz bölüm ve aşağıda yer alan farklı klasör simgelerinden istediğinizi seçerek, seçmiş olduğunuz klasörün ikonunu değiştirebilirsiniz.

Folder Marker Free'ın güzel özelliklerinden birisi de aynı anda birden çok klasörün simgesini değiştirmenize yani toplu düzenleme işlemi yapmanıza izin vermesidir. Bu sayede seçmiş olduğunuz tüm klasörlerin simgelerini tek seferde kolayca değiştirebilirsiniz.

Herhangi bir hata yaptığınızı düşündüğünüz zaman geri nasıl dönüş yapacağınız düşünüyorsanız merak etmeyin çünkü Folder Marker Free içerisinde yer alan varsayılan ayarlara geri dön özelliği sayesinde, tüm yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Sonuç olarak sadece tek bir tıklamayla klasör ikonlarınızı (simgelerinizi) değiştirmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir program olan Folder Marker Free'yi mutlaka denemenizi öneririm.