Folder Unhider

Folder Unhider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 636
  • DOSYA BOYUTU 1.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici R.K Dhiman

Folder Unhider, virüs saldırılarına maruz kalmış taşınabilir diskler üzerinde yer alan gizli klasörleri görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Folder Unhider, virüslü harici diskler üzerinde yer alan gizli klasörleri görüntülemek ve bu klasörler içerisinde yer alan verileri alabilmek için geliştirilmiş olan kullanıcı dostu bir programdır.

Özellikle harici disklerin, sabit disklere göre daha çok bilgisayar ile etkileşim halinde olduğunu düşündüğümüz zaman, bu tarz virüs saldırılarına maruz kalması çok daha doğaldır. Bu yüzden virüs saldırısına maruz kalmış bazı harici diskler üzerinde yer alan klasörlere erişim kısıtlaması olabileceği gibi, klasörler disk üzerinde görünmeyebilir de.

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalabileceğiniz durumlar düşünülerek geliştirilen bir yazılım olan Folder Unhider ile virüslü harici diskler üzerinde yer alan klasörlere erişim sağlayabilir ve bu tarz sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan program ile yapmanız gereken tek şey, harici disk üzerinde erişmek istediğiniz klasörlerin bulunduğu dizini seçmek ve ardından "Run" butonuna basmak ve işlemin tamamlanmasını beklemektir. İşlemin tamamlanma sürecini gösteren bir ilerleme çubuğu programın hemen alt bölümünde görüntülenmektedir.

Harici diskler üzerinde görüntülenemeyen veya erişim sağlanamayan klasörlere erişebilmek veya klasörleri tekrar görünür hale getirmek için kullanabileceğiniz Folder Unhider'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.