Folkart Concierge

Folkart Concierge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Asay

Folkart Concierge uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan tüm asistanlık hizmetlerine erişebiliyorsunuz.

Folkart Concierge uygulaması, İzmir'in yeni ikiz iş kuleleri olan Folkart kulelerinde yaşayanlar ve ayrıca ofis sahibi olanlar için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar uygulama ücretsiz olsa da sunulan asistanlık hizmetlerinin ücretli olduğu ise unutulmamalı. Concierge yani her türlü ihtiyacınızda o ihtiyacı tedarik etmek üzerine kurulu olan bir asistanlık mekanizmasına sahip olan Folkart kulelerinde ikamet edenler uygulamanın kullanışlılığını seveceklerdir.

Uygulamayı açtığınızda karşınıza sipariş edebileceğiniz pek çok ürün yahut hizmet göreceksiniz. Ayrıca çeşitli hizmetlerde ve ürünlerde varolan indirimler yahut kampanyalar sayesinde daha uygun fiyatlara bunlara erişmek de mümkün hale geliyor.

Eğer uygulamaya giriş yapamıyorsanız kullanıcı adı ve şifrenizi Folkart yönetiminden kolaylıkla alabiliyorsunuz. Sistem içerisine üyeliğin ücretsiz olması nedeniyle sipariş vermedikçe herhangi bir bedel ödemek zorunda da değilsiniz.

Her ne kadar genele yönelik bir uygulama olmasada İzmir sakinleri ve çalışanları Folkart Concierge servisinden faydalanmak için bu uygulamayı kullanırlarsa pek çok işlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebildiklerini farkedeceklerdir.