Foxit PhantomPDF

Foxit PhantomPDF

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,541
  • DOSYA BOYUTU 226.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foxit Software

Foxit PhantomPDF, Windows kullanıcılarına özel gelişmiş PDF düzenleme programı.

Foxit PhantomPDF, popüler PDF düzenleyici Foxit Reader’ın gelişmiş sürümünü isteyen Windows kullanıcılara yönelik hazırlanmış. PDF düzenleme programları arasında en iyilerden biri ve ücretsiz olarak indirip deneyebiliyorsunuz.

PDF oluşturucu, PDF düzenleme programı Adobe Acrobat XI’e alternatif olarak kullanılabilecek güçlü PDF programlarından birisi Foxit PhantomPDF. Standart, İş ve Eğitim sürümleriyle tüm kullanıcılara hitap ettiğini gösteren PDF düzenleyici, Windows işletim sistemli bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş ve bir PDF düzenleyiciden beklediğiniz tüm özelliklere sahip.

PDF belgesindeki yazı ve objeleri dilediğinizce düzenleme, PDF belgesinin boyutunu ayarlama, filigran veya arka plan ekleyerek PDF belgenize profesyonel görünüm verme, PDF belgenizi sayfalara bölme, PDF belgelerini birleştirme, iş arkadaşlarınızla PDF belgesi üzerinde birlikte çalışma, herhangi bir dosya formatından PDF oluşturma, PDF belgesini Word ve diğer formatlara dönüştürme, tek adımda taratma ve taratılmış PDF’i düzenleme, PDF belgesini farklı şekillerde imzalama ve şifreleme, bulut tabanlı çalışan ConnectedPDF ile PDF belgelerine erişimi kontrol etme ve PDF belgesindeki değişiklikleri takip etme şansına sahipsiniz Foxit PhantomPDF Standart sürümü ile.