Framatic

Framatic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 351
  • DOSYA BOYUTU 10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lotogram

iPhone ve iPad cihazlarınızda hemen fotoğraf kolajları hazırlamak, çerçeveler eklemek ve hesaplarınızdan paylaşmak için bu ücretsiz uygulamayı deneyin.

Framatic uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınızı kullanarak en güzel çerçeveleri eklemenize izin veriyor ve ayrıca bu fotoğraflardan kolajlar hazırlamanıza da imkan tanıyor. Dolayısıyla hem birden çok anınızı tek bir seferde paylaşabiliyor ve çerçeveler sayesinde daha çekici görünmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Hazırladığınız kolajları dilerseniz Instagram, Facebook, Twitter ve Flickr üzerinden de paylaşmanız mümkün. Tek tek kolaj ve çerçeve ayarları ile uğraşmak istemeyenler için hazırlanan otomatik ayar sayesinde cihazınızı sallayarak rastgele gelen seçenekleri görebiliyorsunuz. Tabii ki galerinizdeki fotoğrafların yanında kolaja eklenecek yeni fotoğrafları anında kameranız ile de çekme şansınız var.

30’dan fazla şablon, 20’den fazla çerçeve, milyonlarca arkaplan rengi, efektler, gölgeler ve daha fazlasını uygulama içerisinde hemen kullanabiliyorsunuz. Daha fazla seçenek isteyenler için ise uygulama içerisinden satın alma işlemleri yapmak mümkün. Ücretsiz olarak sunulan uygulama, Instagram’da eksik olan pek çok noktayı tamamlıyor ve böylece tam bir fotoğraf aracı haline geliyor.