FrameGen

FrameGen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 326
  • DOSYA BOYUTU 24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MotionOne.co.Ltd

Çektiğiniz fotoğraflara hemen kolaj ve çerçeveler yapabilmek için bu kullanımı kolay ücretsiz uygulamayı deneyebilirsiniz.

FrameGen uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz hızlı ve kolay kullanılır bir fotoğraf çerçevesi hazırlama uygulaması. Özellikle hızlı ve çok çeşitli seçenekleri sayesinde bu konuda uğraşmak istemeyenlerin tercihleri arasına girebileceğine inandığın uygulama, otomatik olarak seçtiğiniz fotoğraflara çerçevelendirme işlemini uygulayabiliyor.

Bunun yanında resimleri biraz daha özelleştirmek isterseniz kullanabileceğiniz özelleştirme seçenekleri sayesinde size özel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Daha gelişmiş düzenlemeler, parlaklık ve kontrast ayarları gibi konular da elbette uygulamada unutulmayanlar arasında yer alıyor. En fazla 8 fotoğrafa kadar otomatik olarak uygulayabileceğiniz çerçeveler sayesinde kolajlar elde etmek de mümkün ve hem kare şekilli hem de daire şekilli çerçeveler emrinize amade.

Sık sık fotoğraflarını güzelleştirmek için uğraşanların vakit kaybetmeden kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alan FrameGen uygulamasına ücretsiz olduğu için en azından bir göz atmanızı öneriyorum.