FrameUrLife

FrameUrLife

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Imagination Unlimited

FrameUrLife isimli bu uygulama ile fotoğraflarınızı tek bir karede toplayabilirsiniz.

FrameUrLife isimli bu uygulama özellikle fotoğraf çekmekten keyif alan kullanıcılara hitap ediyor ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı kullanarak birden fazla fotoğrafınızı aynı karede toplayabilir ve onları ilginç bir şekilde organize edebilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında 80 adet fonta sahip olması yer alıyor. Bu fontlar arasından beğenilerinize en fazla hitap edeni seçebilir ve fotoğraflarınıza yazı ekleyebilirsiniz. Bunu yapması son derece kolay sadece dilediğinizi yazın ve fontu seçin.

FrameUrLife’ta 48 farklı kolaj dizilimi mevcut. Bunların her biri farklı yapılara sahip. Bazılarına iki fotoğraf koyabilirken bazılarına dokuz taneye kadar fotoğraf koyabiliyoruz. Bu yüzden koymak istediğiniz fotoğraf adedini bleirledikten sonra kalıp seçmeye özen gösterin.

Genl olarak renkli bir arayüz eşliğinde keyifli bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunan FrameUrLife fotoğraf çekmekten keyif alan herkesin cihazında bulunması gereken seçeneklerden bir tanesi.