Free Dailymotion Download

Free Dailymotion Download

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,531
  • DOSYA BOYUTU 29.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDVideoSoft

Free Dailymotion Download, popüler video platformu Dailymotion'da izlediğiniz videoları hızlı ve kolayca indirme olanağı sunan yararlı bir program.

Free Dailymotion Download, Dailymotion üzerinde bulunan videoları indirme ve dönüştürme özelliklerine sahip olan ücretsiz ve kullanımı kolay bir video indirme programı.

Yapmış olduğu bu tür programlar ile ön plana çıkan DVDVideoSoft firmasının geliştirdiği program sayesinde Dailymotion üzerinde yer alan istediğiniz videoyu indirebiliyorsunuz.

Video indirme ve dönüşütürme dışında tekli ya da çalma listesi halinde olan Dailymotion videolarını izleme imkanı sunan uygulama, indireceğiniz videolar için kalite seçimini size bırakıyor. Böylece ister Dailymotion'da izlediğiniz videoları orijinal olarak indirebilir, isterseniz de AVI, MP4 ve WMV formatlarına dönüştürerek indirebilirsiniz.

Programının şüphesiz en güzel özelliklerinden bir tanesi ise izlemiş olduğunuz videolarda yer alan şarkıları da MP3 olarak indirebiliyor olmanız.

İndirme işleminden önce inecek videonun kalitesini ve adını siz ayarlıyorsunuz. Otomatik indirme ve otomatik URL yapıştırma özelliklerine sahip olan program sayesinde Dailymotion kullanıcıları istedikleri uygulamayı bilgisayarlarına kolayca ve hızlı olarak indirebiliyor. Eğer bu tür bir programa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka denemelisiniz.