Free DMG Extractor

Free DMG Extractor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,010
  • DOSYA BOYUTU 1.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Free DMG Extractor programı sayesinde elinizdeki DMG dosya arşivlerinin içeriğini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Free DMG Extractor programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda Mac işletim sistemine yönelik olarak hazırlanan DMG dosyalarının içeriğini görebilmek için hazırlanmış ve ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Programın basit arayüzü ve hızlı yapısı sayesinde arşiv içeriklerini görüntülerken herhangi bir sıkıntı yaşamanız da mümkün değil.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken arayüzünü kullanarak elinizde bulunan DMG dosyasını açmak ve daha sonra dilediğiniz içerikleri DMG dışarısına çıkarmak. İsterseniz ZIP dosyası açar gibi DMG içerisindeki tüm dosyaları hemen dosya dışına da taşıyabiliyorsunuz. Böylece DMG dosyalarıyla birlikte gelen kurulumları veya diğer arşivlenen dosyaları görüntülemek oldukça basit hale geliyor.

Ancak programda herhangi bir kişiselleştirme seçeneği ya da ayar bölümü bulunmuyor. Bu nedenle geniş kapsamlı ve detaylı DMG programları arayanların başka alternatiflere göz atmaları gerekebilir. Free DMG Extractor'un temel arşiv çıkarma işlemlerine ihtiyaç duyanlar için hazırlanmaları nedeniyle kullanırken hiç bir detayla uğraşmadan hemen dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.

Denemelerimiz sırasında herhangi bir performans sıkıntısı göstermeyen uygulama, tüm DMG dosyalarını sorunsuz bir şekilde açabilmeyi başardı. Ancak DMG'lerin Mac'te olduğu gibi çalıştırılmalarını sağlamadığını da eklemek gerek.