Free Media Player

Free Media Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,605
  • DOSYA BOYUTU 28.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Free Media Player, temel oynatıcılar üzerinde yer alan tüm kontrollere sahip olan sezgisel ve kullanıcı dostu bir medya oynatıcıdır.

Free Media Player, sabit diskiniz üzerinde yer alan video ve ses dosyalarınızı oynatmanıza olanak sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır. Bilinen tüm medya formatlarını destekleyen program sayesinde ekstradan bir codec paketi kullanma ihtiyacı duymazsınız.

Oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan program üzerinde kullanmak isteyebileceğiniz tüm özellikler tek bir pencere üzerinde toplanmıştır. Bu sayede tüm kullanıcılar hiç zorluk çekmeden Free Media Player'ı rahatça kullanabilirler.

Tüm medya oynatıcılar üzerinde yer alan basit kontrollerden olan çal/dur/devam et gibi özelliklere sahip olan yazılım, ayrıca çalma listesine ve ayarlarına da sahiptir.

Bunlara ek olarak kullanıcıların kolayca ses seviyesini ayarlayabilmelerine de olanak sağlayan Free Media Player, aynı zamanda kullanıcıların çalma listesi üzerinde yer alan şarkıları karışık bir sırayla oynatmalarına da olanak sağlamaktadır.

Eğer bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz sade ve güçlü bir medya oynatıcıya ihtiyacınız varsa Free Media Player mutlaka denemeniz gereken programlar arasında yer alıyor.