Free PC Audit

Free PC Audit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 557
  • DOSYA BOYUTU 1.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MIS Utilities

Free PC Audit, sisteminize ait donanımsal ve yazılımsal bilgileri öğrenebileceğini ücretsiz bir yardımcı programdır.

Free PC Audit, bilgisayarınız üzerinde yer alan donanımlar ve yazılımlar hakkındaki çeşitli bilgileri görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Taşınabilir bir program olan Free PC Audit'i kullanmak için bilgisayarınız üzerine kurmanıza gerek yoktur. Bir USB bellek yardımıyla her an yanınızda taşıyabileceğiniz programı, ihtiyacınız olduğu zamanlarda farklı bilgisayarlar üzerinde kullanabilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan programın ana penceresi üzerinde yer alan sistem, yazılım ve işlemler sekmeleri yardımıyla, bilgisayarınızın üzerindeki donanımlar, yazılımlar ve o an çalışmakta olan işlemlerle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sistem sekmesi altında; sunucu adı, IP adresi, kullanıcı adı, açıklama, işletim sistemi, Windows ürün anahtarı ve sürümü, Internet Explorer sürümü, model, BIOS, seri numarası, anakart, işlemci, fiziksel bellek, bellek slotları, diskler, CD-ROM, ekran kartı, monitör, başlangıç programları ve çok daha fazlası hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazılım sekmesi altında: bilgisayarınız üzerinde yer alan programların adlarına, sürümlerine, ürün anahtarlarına, kurulum tarihlerine, boyutlarına ve benzeri bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm bu bilgilerle ilgili bir metin dosyası hazırlayarak TXT formatında dışarı aktarabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını yormayan ve analiz işlemini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan program yardımıyla sisteminize ait detaylı yazılımsal ve donanımsal bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Sistem bilgilerinizi görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program arıyorsanız Free PC Audit'i mutlaka denemenizi öneririm.