Free Secure File Eraser

Free Secure File Eraser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 190
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

Free Secure File Eraser, sabit diskiniz üzerinde yer alan dosyaları kalıcı olarak silebileceğiniz ücretsiz bir dosya silme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Free Secure File Eraser, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan hassas verileri güvenli ve kalıcı bir şekilde silebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir güvenli dosya silme programıdır.

Kullanımı oldukça basit olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Programın sahip olduğu şık ve sade kullanıcı arayüzü, programı kullanmak isteyen kullanıcıların anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır ve kullanımı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Gutmann, DoD 7-pass, DoD 3-pass ve Pseudorandom Data gibi dört farklı dosya silme metodunu kullanıcılara sunan program, geride iz bırakmak istemeyen kullanıcılar için çok ideal bir çözüm sunmaktadır.

Bilgisayarınızdan doğrudan sildiğiniz dosyaların, dosya kurtarma yazılımları yardımıyla kolayca geri getirilebileceklerini düşündüğünüz zaman, sizin için özel olan ve tamamen silmek istediğiniz dosyalar için mutlaka Free Secure File Eraser gibi bir program kullanmanızda yarar vardır.