Free Video Volume Booster

Free Video Volume Booster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,926
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

Free Video Volume Booster, bilgisayarınızda bulunan videoların ses seviyelerini arttırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Free Video Volume Booster, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan video dosyalarının ses seviyelerini ve ses kalitelerini arttırabilmeleri için tasarlanmış olan ücretsiz bir programdır.

Kullanımı oldukça basit olan program, aynı zamanda oldukça şık ve modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Optimize ederek ses düzeyini arttırmak istediğiniz videoları program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine atmanız gerekiyor. Program ne yazık ki sürükle bırak yöntemini desteklememektedir.

Sonrasında ses düzeyi üzerinde yapmak istediğiniz artış miktarını 1 ile 20 desibel arasında yer alan değerlerden seçmeli ve dosyaların kaydedileceği klasörü de belirledikten sonra "Optimize" butonu yardımıyla video dosyasını optimize etme işlemine başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Çoklu video optimizasyon işlemleri için de destek sunan Free Video Volume Booster ile video dosyalarınızın ses düzeyi ve ses kalitesi her zamankinden çok daha iyi olacak.