Free Videos To DVD

Free Videos To DVD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 871
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Free Videos To DVD, kendi DVD film veya video disklerinizi hazırlayabileceğiniz ücretsiz ve başarılı bir yazılımdır.

NOT: Free Videos To DVD'nin indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/cddvdblu-ray-araclari/

Free Videos To DVD, sabit diskiniz üzerinde yer alan video dosyalarını kullanarak dört kolay adımda DVD video ve film diskleri hazırlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Programın arayüzü oldukça şık ve kolay kullanımlı olarak tasarlanmıştır ve dört adımda kolayca kendi DVD'lerinizi oluşturabilirsiniz.

İlk adımda DVD diski adını ve DVD formatını seçtikten sonra ikinci adımda DVD içerisinde oynatılmasını istediğiniz videoları seçmeniz gerekmektedir. Üçüncü adımda hazırlayacağımız DVD diski için bir arayüz oluşturuyoruz ve son olarak dördüncü adımda hazırladığımız DVD diskini doğrudan DVD üzerine yazdırabilir, ISO formatında bilgisayarımıza kaydedebilir veya sadece IFO ve VOB dosyası oluşturabiliriz.

Gördüğünüz gibi adım adım oldukça kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Free Videos To DVD, DVD diskler hazırlamak isteyen tüm kullanıcıların arşivinde yer alması gereken bir programdır.