Free Virtual Piano

Free Virtual Piano

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,864
  • DOSYA BOYUTU 18.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Free Virtual Piano, kullanıcılara bilgisayarları üzerinde piyano çalma şansı sunan başarılı bir sanal piyano yazılımıdır.

Free Virtual Piano, müzik becerilerinizi sanal bir piyano üzerinde test edebilmeniz için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Kullanıcılara bilgisayarları üzerinde sanal bir piyano çalma şansını sunan program, kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Gayet şık ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde çalabileceğiniz sanal piyano'yu ister farenizle isterseniz de klavyeniz üzerinde yer alan kısayol tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz.

Kullanıcılara aynı zamanda çaldıkları parçaları bilgisayarları üzerine MP3 formatında kaydetme olanağı da sunan Free Virtual Piano, bu özelliği sayesinde birçok kullanıcı tarafından çok sevilmektedir. Kaydetme özelliğini kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerine bağlı bir mikrofonun bulunması gerekmektedir.

Piyano çalmayı seven kullanıcıların, gittikleri her yerde dizüstü bilgisayarları sayesinde yanlarında taşıyabilecekleri bir piyanoya sahip olmalarını sağlayan bu başarılı uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.