Full Player

Full Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,126
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Full Software Studio

Full Player, medya oynatıcı ihtiyacınızı giderebilmek için üretilmiş basit, hızlı ve güçlü bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Oynatıcılar kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Full Player, tamamen ücretsiz olan bu medya oynatıcının yapılış amacı, medya oynatıcı kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını tek bir program içinde barındırmak.

DVDRip, HDTV, RMVB, QuickTime, MPEG-2, MPEG-4, AC3/DTS, VP3/6/7, Indeo, XVD, OGG/OGM, APE, FLAC, TTA, AAC, MPC, 3GP/AMR gibi en popüler medya dosyası formatlarını destekleyen program, benzer programlarla karşılaştırıldığında bir adım öne çıkıyor.

Yükleme işleminden sonra ekstra codec paketlerine ihtiyaç duymayan bu program kendi içinde önemli codecleri barındırıyor. Ayrıca bu program ile ses dosyası içeren CD'lerinizi, DVD'lerinizi, VCD'lerinizi, TV / Radyo kartlarını, YouTube ve SHOUTcast video yayınlarını hatta eksik veya zarar görmüş ses dosyalarınızı bile oynatabilirsiniz.

Gelişmiş bir medya oynatıcı olmasına rağmen kullanımı gayet basit olan uygulamanın EyeCare ve PowerTravel gibi özellikleri de dikkat çekici. Film veya belgesel gibi uzun süreli video izleme esnasında gözlerinizi daha az yoran bu program, yolculuk esnasında da lapton'ınızın bataryasını çok düşük miktarda tüketerek daha uzun süreli kullanım sağlıyor.

Birçok medya oynatıcısından bir adım önde olan bu uygulama tamamen ücretsiz. Sizde tüm medya oynatıcı ihtiyaçlarınızı tek bir program ile elde etmek istiyorsanız bu programı kullanmanızı tavsiye ederim.