Fuzel

Fuzel

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 56
  • DOSYA BOYUTU 45.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Not A Basement Studio

Fuzel uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda en kolay yoldan kolajlar hazırlayabilirsiniz.

Fuzel uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz fotoğraf kolajı hazırlama uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak sunuluyor. Son zamanlarda kolajların giderek daha da popülerlik kazanmaları nedeniyle düzgün, iyi çalışır bir uygulama arayan kullanıcıların adedinde de bir artış yaşanıyor ve siz de bunlardan bir tanesiyseniz Fuzel'i beğeneceğinize inanıyorum.

Hazır şablonlardan bir tanesini seçmenize ya da istediğiniz gibi çerçeveleri düzenlemenize izin veren Fuzel, böylece kolaj içerisindeki fotoğraflarınızı istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz gibi düzenlemenize olanak tanıyor.

Dilerseniz rastgele kolajlar da yaratabilir ve böylece uygulamanın sizin için ürettiği çözümlere de göz atabilirsiniz. Kolajınız hazırlandıktan sonra üzerine etiketler kullanarak şekiller ekleyebilir ve bunun yanında farklı dokuları da resimleri daha etkileyici hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Kolajlarınız hazırlandıktan sonra arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için sosyal paylaşım butonlarını kulanarak en popüler sosyal ağlarda ortaya koyma seçeneğiniz de mevcut. Bunu yapmak istemeyenler direkt olarak telefonlarının ve tabletlerinin galerilerine de kayıt gerçekleştirebilirler.