G Data InternetSecurity

G Data InternetSecurity

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,536
  • DOSYA BOYUTU 349.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G DATA Software

G Data InternetSecurity anti-virüs, anti-casus, anti-spam anti-rootkit korumalarının yanında program kimlik hırsızlığı koruması ve ebeveynler için internet filtresiyle de dikkat çekici.

G Data InternetSecurity sistem performansınızı düşürmeden en yüksek korumayı vaat ediyor. Program anti-virüs, anti-casus, anti-spam anti-rootkit korumalarının yanında kimlik hırsızlığı ve çocuklar için özel koruma kalkanları da sunuyor.

G Data InternetSecurity ödül kazanan double-scan özelliğiyle en iyi virüs tanıma programlarından biri olarak lanse ediliyor. Yine programın anlık koruma kalkanı virüsleri bilgisayarınıza girer girmez tespit ederek sisteminizi koruyor. Program virüs, solucan, rootkit, casus yazılım, trojan gibi akla gelebilecek her türlü zararlı yazılıma karşı maksimum koruma sağlıyor. Programın öne çıkan özelliklerinden biri görünmez güvenlik duvarı uygulaması. Bu sayede oyun ve film gibi tam ekran uygulamalarda arkada çalışan güvenlik duvarı kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor. Güvenlik duvarı uygulamasını kullanım şeklinize göre 4 farklı kademede ayarlayabilirsiniz.

G Data ebeveynler için geliştirdiği özellliğiyle çocukları farklı filtreler yoluyla zararlı sitelerden uzak tutar. Bu özellikle web siteleri yanında kullanıcı profilleri de engellenebilir. Geliştirilebilir anahtar kelime süzgeciyle ise metin aramalarında filtrelemeler uygulanabilir. G Data InternetSecurity'de bulunan web filtresi girilen internet sitelerinin izlerini tamamen imha edebilir veya sizin için sitelerde bulunan popup, flash, java script uygulamaları engellenebilir. Bu yolla sitelerde görmek istemediğiniz reklamlar da engellenmiş olur. Program virüs veri tabanında sürekli yaptığı güncellemeleri anında kullanıcılara aktararak programınızın sürekli güncel kalmasını da sağlayabilir.

Her anlamda tam kapsamlı bir koruma sağlayan G Data InternetSecurity tek tıklamayla çalışan yeni kullanıcı arayüzüyle tüm bölümlere tek alandan ulaşmanızı sağlıyor. Fonksiyonel ve pratik bir programla maksimum koruma sağlamak isteyenler için program iyi bir seçenek olabilir.