Game Speed Airy Memory Cleaner

Game Speed Airy Memory Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,306
  • DOSYA BOYUTU 1.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Airy Software

Game Speed Airy Memory Cleaner ile bilgisayarınızın belleğini optimize ederek performansını arttırabilirsiniz

Game Speed Airy Memory Cleaner bellek temizleme ve birleştirme yoluyla bilgisayar performansı arttırma konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Bilgisayarımızda çalışan uygulamalar RAM belleğimizi kullanarak iş yürütmektedirler. Eğer aynı anda çok program çalışıyorsa her programın kullandığı bellek miktarı artacağından bilgisayarımızda performans düşüşleri yaşanabiliyor. Fakat bilgisayarımızda oyun oynamayı seviyorsak en yüksek bellek kullanım miktarına sahip oyunlar için boş bellek miktarı gayet önemli olmaktadır. Bu nedenle oyun performansı arttırma için belleğimizi en iyi şekilde optimize etmek bir ihtiyaçtır.

Game Speed Airy Memory Cleaner bu ihtiyacınızı karşılamanız için size gerekli araçları sunmaktadır. Program RAM belleğinizi ve bilgisayarınızda çalışan işlem ve servisleri analiz eder, gereksiz RAM kullanan işlemleri sonlandırır ve RAM birleştirme işlemini gerçekleştirir. Bu sayede daha verimli kullanılan RAM sayesinde bilgisayarınızdaki yüksek RAM kullanan uygulamalara daha çok boş alan kalır.

Game Speed Airy Memory Cleaner size grafiksel bir RAM kullanım tablosu çıkarır. Bu sayede RAM kullanımınızı gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Game Speed Airy Memory Cleaner'ın güzel yönü arkaplanda çalışması ve optimizasyon işlemini otomatik olarak gerçekleştirmesidir. Eğer bilgisayarınızda performans problemleri yaşıyorsanız Game Speed Airy Memory Cleaner'ı denemenizde fayda var.