Gaming PC

Gaming PC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 959
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Gaming PC, oynadığınız oyunların performansını arttırabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Sistem Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Gaming PC, bilgisayarınız üzerinde çalıştırmak istediğiniz oyunların performansını arttırmanıza olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Program oyun performansınızı arttırmak için oyunun bulunduğu klasör üzerinde disk birleştirme işlemi yapar ve o an çalışmakta olan gereksiz uygulamaları devre dışı bırakır. Bu sayede oyunlar çok daha hızlı yüklenir ve yüksek önceliğe sahip olur.

Performansını arttırmak istediğiniz oyunlar için ayrı ayrı ayarlama yapmanız gerekmektedir çünkü Gaming PC bilgisayarınız üzerinde yer alan oyunları otomatik olarak tanımamaktadır. Her oyun için oyun adı, oyun klasörü, oyun sırasında devre dışı bırakılacak servisler gibi bilgilerin girişini yaparak, oynadığınız oyunlardan çok daha yüksek performans elde edebilirsiniz.

Her ne kadar ayarları zor gibi görünse de alıştıktan sonra kullanımı oldukça basit olan Gaming PC'yi tüm oyun severlere tavsiye ediyorum. Yüksek oyun performansı için Gaming PC'yi deneyebilirsiniz.