Gickr

Gickr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 366
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gickr.com

Gickr ile bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeden GIF animasyonları oluşturabilirsiniz

Gickr kullanıcılara zahmetsizce ve hızlı bir şekilde GIF yapma konusunda yardımcı olan bir programsız GIF oluşturma servisidir.

İnternet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayarda güncel bir internet tarayıcısı kullanarak yararlanabileceğiniz bir GIF yaratma uygulaması olan Gickr sayesinde bilgisayarınızda depoladığınız resimleri kullanarak GIF animasyonları oluşturabilirsiniz. Gickr ile en az üç resimi birleştirerek 3 adımda GIF oluşturabiliyorsunuz. Bu iş için ilk olarak kullanacağınız resimleri belirliyorsunuz. Kullanacağınız resimleri seçtikten sonra GIF animasyonunun boyutunu genişlik olarak belirliyorsunuz. Boyutu belirledikten sonra ise sıra GIF içerisinde yer alan resimlerin değişme hızını belirlemeye geliyor.

Gickr ile GIF animasyonlarınızda bilgisayarınızda depoladığınız resimleri kullanabilmenin yanında Flickr ve Picasa üzerindeki resimlerinizi de kullanabilmektesiniz. Videolardan GIF yapma özelliğine sahip olan yazılım YouTube üzerindeki videoları kullanarak GIF animasyonları oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Bu iş için tek yapmanız gereken ilgili YouTube videosunun bağlantısına sahip olmak.

Gickr sizi GIF oluşturmak için bilgisayarınıza program yükleme derdinden kurtaran, oldukça hızlı ve kolay bir şekilde GIF oluşturmanıza yardımcı olan bir internet servisidir.