Gif.me

Gif.me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,395
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIF ME

Web sitelerinde gördüğünüz GIF dosyalarını kopyalamak ve saklamak için bu kolay kullanımlı Chrome eklentisini kurabilirsiniz.

Gif.me uygulaması Google Chrome web tarayıcısı için hazırlanmış bir eklenti ve internette gördüğünüz gif dosyalarını saklamak yahut paylaşmak isteyenlerin işini tek bir tıka kadar indirebilen basit bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken herhangi bir gif dosyasına sağ tıklamak ve GIF ME seçeneğini kullanmak. Böylece tıkladığınız gif dosyası pencerenizdeki klasörde hemen saklanıyor ve bu klasörde giflerinizi görebiliyor yahut linkilerini panoya kopyalayabiliyorsunuz. Eklenen gif dosyalarına etiketler atamak bile yapabilecekleriniz arasında yer alıyor.

Saklanan bu gif dosyaları bulut deposunda yer aldığı için eklentiyi kurduğunuz tüm Chrome tarayıcılarınızda ve cihazlarda hemen erişim sağlama imkanınız var. Tek yapmanız gereken eklentiyi kurduktan sonra kayıt olma seçeneğini kullanmak ve böylece hesabınızın her yerde yanınızda olmasını sağlamak.

Sık sık gif arşivleri yapmaktan ve bunları Tumblr gibi hesaplarına yüklemekten hoşlananlar için en ideal eklentilerden birisi olduğuna inanıyorum.