Gifntext

Gifntext

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,424
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gifntext

Gifntext ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir gif düzenleme aracıdır

Gifntext eğer sahip olduğunuz gif dosyalarına kolayca metin eklemek isterseniz kullanabileceğiniz bir online gif yapma aracı olarak tanımlanabilirr.

İnternet tarayıcınız üzerinde çalışan bir web servisi olan Gifntext giflere yazı ekleme işi için size sunduğu çeşitli düzenleme seçenekleriyle öne çıkıyor. Bu servis üzerinde gif animasyonlarınızın üzerine farklı konumlarda yer alan birden fazla metin ekleyebiliyorsunuz. Giflerinize yazı eklerken yazınız boyutunu, yerini, yazı tipini, rengini belirlemenize izin veriliyor.

Gifntext'te düzenleyeceğiniz gifleri dilerseniz bilgisayarınızdan yükleyebiliyor, dilerseniz internet üzerinde yer alan bir gifin URL'sini kullanarak servise yükleyebiliyorsunuz. Sonrasında ise ekleyeceğiniz metni, metin rengini, çerçeve rengini, yazı tipini, belirliyor, dilerseniz görseller veya çizimler eklebiliyorsunuz. Sayfada gösterilen önizleme videosu üzerinde metin kutusunun yerini sürükleyip değiştirebiliyor, bu kutunun enini ve boyunu dilediğiniz ölçüde ayarlayabiliyorsunuz.

Gifntext düzenlediğiniz gif doyasının boyutunu değiştirmenize ve gif hızını yavaşlatıp artırmanıza da izin veriyor.