GlovePIE

GlovePIE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,999
  • DOSYA BOYUTU 2.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Carl.Kenner

GlovePIE (Programmable Input Emulator) ile artık istediğiniz oyunu, yazılımı veya MIDI cihazlarını dilediğiniz kontrol yoluyla kontrol edebileceksiniz. Joystick'ler, gamepad'ler, mice, klayve, MIDI input cihzları, HMDs, Wiimote'lar ve tabiki san

GlovePIE (Programmable Input Emulator) ile artık istediğiniz oyunu, yazılımı veya MIDI cihazlarını dilediğiniz kontrol yoluyla kontrol edebileceksiniz. Joystick'ler, gamepad'ler, mice, klayve, MIDI input cihzları, HMDs, Wiimote'lar ve tabiki sanal gerçeklik eldivenleri.

Programın en yeni özelliği artık bilgisayarınızda Nintendo Wii heyecanı yaşamanıza neden olabilecek Wiimote desteği. Bilgisayar oyunlarınızda artık harekete duyarlı olan bu gözde konsol kontrollerini kullanabileceksiniz. Şu veya bu nedenle çok istenmesine rağmen bu konsolu satın alamayanlardansanız, GlovePIE sayesinde Wii heyecanını bir ölçüde de olsa PC'nize taşıyabilirsiniz. Araç Wii'nin ayrıca satın alabileceğiniz özel kumandası için bir bağlantı noktası görevinde. Bu sayede hazır script'leri kullanarak örneğin Winamp ve Google Earth'ü yönetebilir, kumandayı bateri çalmak için kullanabilirsiniz. Söz konusu scriptlere bu adresten ulaşabilirsiniz.

Yeni versiyon ile birlikte aynı zamanda TrackIR, FakeSpace Pinch Gloves ve Concept 2 Rowing makinlarınada destek verilmekte. Ve daha önceki versiyonlarda eklenen diğer kontrol cihazlarıda hala tam destek altında.