GMapCatcher

GMapCatcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 937
  • DOSYA BOYUTU 9.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GMapCatcher Team

Google Maps ve diğer harita servislerini çevrimdışı olarak kullanmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

GMapCatcher uygulaması pek çok online harita servisi ile kullanabileceğiniz bir harita uygulaması ancak onu diğer harita uygulamalarından ayıran şey çevrimdışı olarak bu servislerin haritalarını indirmenize ve kullanmanıza olanak tanıması. CloudMade, OpenStreetMap ve Google Maps verilerini otomatik olarak çekebilen ve kendine özel arayüzünde gösterebilen uygulama böylece sürekli olarak internet bağlantısı olmayan ancak haritaları kullanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz programlar arasında yerini alıyor.

Google Maps'in Javascript kitlerine bağlı kalmayan bir uygulama olduğu için bu konuda herhangi bir değişiklik yapılsa bile haritalarınız çalışmaya devam edecektir. Nasıl harita indireceğinden emin olmayanlar için bir indirme yöneticisi de barındıran programın arayüzü herkesin kolayca kavrayabileceği bir şekilde hazırlanmış ve sadece bir kaç dakika içinde programa hakim olmanız mümkün.

Direkt olarak şehir ve ülke isimlerini girerek haritada bulunduğu konumu offline olarak görebilir ve detayları inceleyebilirsiniz. Birden fazla harita sistemini desteklemesi ise farklı haritalardaki bilgilere ihtiyacınız varsa işinizi görecektir.