GOG Galaxy

GOG Galaxy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 885
  • DOSYA BOYUTU 134.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GOG.com

GOG Galaxy bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir dijital oyun platformudur

GOG Galaxy, Steam'in en büyük rakipleri arasında yer alan ve oyunculara binlerce farklı oyun seçeneği sunan dijital oyun platformu GOG.com'un resmi masaüstü arayüzü olarak tanımlanabilir.

GOG Galaxy temel olarak GOG.com üzerinden satın alacağınız oyunları oyun arşivinize ekliyor ve orada saklıyor. Oyuncular bilgisayarlarında GOG Galaxy istemcisini çalıştırdıklarında satın almış oldukları oyunları bilgisayarlarına indirebiliyorlar. GOG Galaxy üzerinden hangi oyunlara sahip olduğunuzu görebiliyor, bu oyunlar için yamalara ve ek içeriklere göz atabiliyorsunuz.

GOG Galaxy oyunları güncelleştirebilmeniz için size yardımcı oluyor. Bu sayede oyun güncelleştirmelerini arama derdinden kurtuluyor, otomatik bir şekilde oyunlarınızı güncelleştirebiliyorsunuz. GOG Galaxy'nin güzel bir özelliği yaptığınız güncelleştirmeleri geri alabilmenize imkan tanıması, bu sayede güncelleştirmeler problem çıkardığında oyununuzu eski haline döndürebilmektesiniz. Ayrıca oyun için yayınlanmış olan indirebilir içerikler GOG Galaxy üzerinde oyununuzla ilişkili sayfada listeleniyor. GOG Galaxy aracılığıyla yeni içeriklerden haberdar olurken bunları da bilgisayarınıza indirebiliyor, dilediğiniz zaman kurulumunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

GOG Galaxy oyunlardaki kazanımlarınızı da takip ediyor ve bu kazanımları bir arada görüntülemenize izin veriyor. GOG Galaxy ile oyunlarınızı yedeklemek için kurulum dosyalarını bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

ARTILAR
EKSİLER

Halen beta aşamasında ve sıkça hatalarla karşılaşılabiliyor, bu hatalar oyunları baştan yüklemenize sebep olabiliyor