Google Software Removal Tool

Google Software Removal Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,470
  • DOSYA BOYUTU 4.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Software Removal Tool, Chrome deneyiminize engel olan programlar için tarama uygulayan ufak ve etkili bir araçtır.

Google’ın sadece Windows kullanıcıları için ücretsiz olarak sunduğu Software Removal Tool ile Google Chrome tarayıcınızda yaşadığınız çeşitli sorunları hızlıca çözebilirsiniz. Başlangıç sayfanıza yerleşen kötü amaçlı – uygunsuz web siteleri, araç çubukları veya durmadan açılan reklam pencereleri ile karşı karşıya iseniz Google’ın bu ufak aracı sorununuzu kısa süre giderecektir.

Google Software Removal Tool, Windows tabanlı bilgisayarınızı tarayarak, Chrome tarayıcısında görülen sorunu tespit eder ve şüpheli bir program tespit etmesi halinde size bildirir. Chrome’un olağan dışı çalışmasına neden olan programları kaldırmak için tek yapmanız gereken “Remove suspicious programs” butonuna tıklamak ve “Removal Complete” yazısını görene kadar beklemek. Bu işlem esnasında bazı açık programlar kapatılabileceğinden aracı çalıştırmadan önce çalışmalarınızı kaydedip tüm açık programları kapatmanızı öneririz. Tarama işlemi tamamladıktan sonra Chrome otomatik olarak yeniden açılacak ve tarayıcı ayarlarınızı sıfırlamak için izin isteyecektir.

Google Software Removal Tool, bir antivirüs yazılımı olmamakla birlikte, sadece Chrome tarayıcısında yaşanan sorunları gidermeye yönelik hazırlanmış bir araçtır. Bilgisayarınız için En İyi Antivirüs Programları blogumuzda önerdiğimiz programlara göz atabilirsiniz.