GoStop

GoStop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 662
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Exsense Software

GoStop uygulamasını kullanarak hem bilgisayarınızda bir kronometre, hem de geri sayım aracına sahip olabilirsiniz.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda maalesef çok basit olmasına rağmen zamanı ölçmek ve takip etmek için herhangi bir program ya da uygulama mevcut değil. Dolayısıyla kullanıcıların bu amaç için yüklemeleri gereken ve diğer geliştiricilerin ürettiği çeşitli programlar mevcut. Bunlardan bir tanesi de GoStop uygulaması ve hiç zorlanmadan zaman tutmanızı sağlayabilecek araçlara sahip.

Program hem kronometre hem de geri sayım araçlarına sahip ve böylece zaman tutmak için kullanılabilecek iki temel araca hemen ulaşabiliyorsunuz. Programın sahip olduğu temiz ve kolay kullanılır arayüz ise kafa karıştırmayacak şekilde ve net olarak hazırlanmış. Ücretsiz olduğu için elbette çok fazla sayıda işlev beklememek gerekli ancak sahip olduğu işlevleri sorunsuzca yürütebiliyor.

Geri sayım aracının alarm sesi desteğine sahip olması ise elbette uyarı alabilmek açısından önemli. İsterseniz programla birlikte gelen alarm seslerini kullanabilir, isterseniz de kendi WAV dosyalarınızı alarm olarak kullanabilirsiniz.

Çalışması sırasında herhangi bir şekilde sorun çıkarmayan uygulamanın sistem kaynakları kullanımında da bir soruna sahip olmadığını söyleyebiliriz. Eğer zaman yönetimi konusunda kullanılabilecek temel bir araç arıyorsanız göz atmayı unutmayın.