GPU Temp

GPU Temp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,741
  • DOSYA BOYUTU 0.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gputemp.com

GPU Temp ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ekran kartı sıcaklığı ölçme programıdır

GPU Temp eğer ekran kartınızın ne kadar ısındığını görmek isterseniz faydalanabileceğiniz bir ekran kartı sıcaklığı görüntüleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir GPU sıcaklığı ölçme programı olan GPU Temp temel olarak ekran kartınızın bilgisayar kullanımınız sırasında ne derece ısındığını görmenizi sağlıyor. Eğer bilgisayarınızda kilitlenmeler yaşıyorsanız, oyunlar ya da programlar çöküyorsa bu durum ekran kartınızdan kaynaklanıyor olabilir. Yeteri hızda çalışmayan fanlar, kasa içindeki toz ve hava akışının engelleniyor oluşu gibi sebepler ekran kartınızın gereğinden fazla ısınmasına neden olabilmekte. İşte bu problemlerin var olup var olmadığını öğrenebilmek için ilk önce GPU Temp'i kullanabilir ve ekran akrtınızın anormal derecede ısınıp ısınmadığını görebilirsiniz.

GPU Temp ekran kartı sıcaklığınızı göstermenin yanısıra grafik işlemci çekirdeğinize binen yükü de raporlamakta. Program penceresinin alt kısmında ekran kartı sıcaklığınızın grafiksel tablosuna da erişebiliyorsunuz.