Group Photo

Group Photo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 0
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Modular Dreams Inc

Group Photo, tek bir kareyi farklı resimlerle birleştirerek veya farklı görüntüleri bir araya getirerek yeni grup fotoğrafları oluşturabileceğiniz başarılı bir fotoğraf uygulamasıdır.

Group Photo, iOS cihazınızda bulunan fotoğrafları kullanarak veya yeni fotoğraflar çekerek grup fotoğrafı oluşturmanıza yarayan etkili bir fotoğraf uygulamasıdır.

Programın en ilgi çekici özelliği çoklu fotoğrafları arkadaşlarınızla birlikte oluşturabilmeniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için, grup fotoğrafı oluşturma işleminde hazırlayacağınız çoklu resim için bir isim ve şifre koymanız gerekmektedir. Daha sonra çoklu fotoğraflardan birini veya daha fazlasını ekleyerek isim ve şifreyi arkadaşlarınızla paylaşmalısınız. Verdiğiniz şifre sayesinde arkadaşlarınız sizin açmış olduğunuz çoklu fotoğraf dosyasına istediği resmi ekleyerek katkıda bulunabilecek. Oldukça eğlenceli resimleri arkadaşlarınızla beraber oluşturma fırsatı veren uygulamayı kullanmak da oldukça basit.

Uygulama ile birden çok resimi birleştirerek tek bir görüntü oluşturabilir yada birbirinden farklı resimleri bir araya getirebilirsiniz.

Ayrıca oluşturduğunuz çoklu resimleri grup fotoğrafı olarak kaydedebilir, Facebook üzerinden paylaşabilir yada e-posta yoluyla istediğiniz kişilere yollayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulamayı tavsiye ederim.