GS Preschool Games

GS Preschool Games

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 516
  • DOSYA BOYUTU 29.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Greysprings Software Solutions Pvt. Ltd.

GS Preschool Games, küçük çocuklara yönelik hazırlanmış, eğitici oyunlar içeren bir uygulamadır.

GS Preschool Games, 3 – 6 yaş aralığındaki çocukların öğrenme ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olan birbirinden eğlenceli ve renkli oyunların yer aldığı bir eğitim uygulamasıdır. Çocuklar için tasarlandığından basit ve rengarenk menülerle süslenen uygulamada farklı yetenekleri öne çıkarmak amacıyla tasarlanmış 10’dan fazla oyun bulunuyor.

GS Preschool Games, okul öncesi çocuklar için özel olarak geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Eğer henüz okula başlamamış küçük bir kardeşiniz veya çocuğunuz varsa bu uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanmasına izin verebilirsiniz. Çocukların sıkılmadan oynayabilecekleri, özenle hazırlanmış oyunlar arasında yok yok. Eksik parçayı bulma, nesneleri sayma, hafıza oyunları, doğru nesneyi bulma, şekiller, farklılıkları bulma gibi hepsi birbirinden eğlenceli ve renkli oyunlar...

Puan sisteminin de bulunduğu GS Preschool Games (Okul Öncesi Oyunlar) adlı eğitim uygulaması Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarlarla uyumlu olduğundan hem dokunmatik kontrolleri hem de fareyi destekliyor.