Günün Ayeti

Günün Ayeti

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 244
  • DOSYA BOYUTU 6.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ufuk MARMARA

Günün Ayeti, her gün düzenli olarak Kur'an-ı Kerim'den seçilmiş bir ayeti ve beraberinde Türkçe mealini size gösteren faydalı ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Günün Ayeti, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden gün içerisinde belirlediğiniz bir saatte Kur'an-ı Kerim'den özenle seçilmiş ayetlerden birini ve beraberinde Türkçe mealini otomatik mesaj olarak gösteren oldukça fayfalı bir uygulamadır.

Uygulama kapalı olsa bile günün ayeti otomatik mesaj olarak belirlediğiniz saatte gelecektir.

Günün ayetini okuduktan sonra uygulamaya giriş yaparak dilerseniz ayetin öncesi ve sonrasını hatta tüm surenin Türkçe mealini okuyabiliyorsunuz. Ayrıca okuduğunuz ayetleri farklı platformlar üzerinden arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde Diyanet meali kullanışmıştır. Uygulamayı satın alıp yükledikten sonra kullanmanız için cihazınızın internet bağlantısına ihtiyaç yoktur. Cüzi bir ücreti olan Günün Ayeti uygulamasını satın alarak hergün yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Yeni ayetler öğrenmek ve Türkçe meallerini okumak istiyorsanız Günün Ayeti uygulamasını mutlaka iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.