Hadis Fihristi

Hadis Fihristi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 554
  • DOSYA BOYUTU 19.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ufuk MARMARA

Hadis Fihristi tamamen ücretsiz olarak sunulan ve farklı konular üzerine yazılmış hadisleri içeren faydalı bir uygulamadır.

Hadis Fihristi ücretsiz olarak sunulan ve birçok kişi tarafından severek kullanılacağına inandığım bir uygulama. Çeşitli konular ve sorular üzerine hazırlanmış bu uygulamada tam tamına 7300 adet hadis bulunmakta. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de Hz. Muhammed ve sahabelerin hayatlarını da detaylı bir şekilde anlatması.

Uygulamayı çalıştırmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmuyor. Bu da demektir ki Hadislere dilediğiniz zaman ulaşma şansına sahipsiniz. Gelişmiş arama fonksiyonu ile Hadisler arasında serbest bir şekilde arama yapabilirsiniz. Buna ek olarak sıralı listeden de Hadisleri takip etme şansına sahipsiniz. Gerçekten temiz görünen, sade bir arayüz eşliğinde sunulması uygulamanın kullanımını kolaylaştırıyor ve herhangi bir karışıklığa yol açmıyor.

Hadis Fihristi'nde kaldığınız yere işaret koyabilir ve daha sonra buradan devam edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Hadis Fihristi kolay kullanım özellikleri ve fonskiyonel özellikleri beraberinde getiriyor. Eğer siz de peygamber efendimizin, sahabelerin hayatlarını okumak ve Hadislere ulaşmak istiyorsanız Hadis Fihristi mutlaka kullanmanız gereken uygulamalar arasında.