Hanso Tagger

Hanso Tagger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 490
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Hanso Tagger ile sabit diskiniz üzerinde yer alan müzik arşivlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Yardımcı Araçlar kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Hanso Tagger, özellikle geniş müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan gelişmiş bir müzik arşivi düzenleme programıdır. Öyle ki bana göre müzik arşivine sahip olan tüm kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alması gereken bir yazılım olan Hanso Tagger ile sahip olduğunuz tüm müzik arşivini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olan bir arayüze sahip olan program yardımıyla tüm müzik dosyalarınız için ID3 etiketlerini Amazon ve FreeDB servisleri aracılığıyla otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, WV, M4A, AAC, MPC gibi bilinen tüm popüler müzik formatlarıyla çalışmanıza olanak sağlayan Hanso Tagger ile daha önce hazırlamış olduğunuz çalma listeleri üzerinde doğrudan işlem yapabilirsiniz.

Dosyaların adlarını değiştirme, klasörlere göre sıralama, otomatik etiket düzenleme, albüm kapakları ekleme ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz Hanso Tagger ile müzik arşivleriniz daha önce hiç olmadığı kadar düzenli bir hal alacak.

Not: Hanso Converter ücretsiz bir yazılım olmasına karşın reklam destekli kurulum ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumları için karşınıza gelen tekliflere dikkat ediniz.