HDD Raw Copy Tool

HDD Raw Copy Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,948
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HDDGURU

Bilgisayarınızın sabit diskini başka bir diske birebir kopyalamak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir araç.

HDD Raw Copy programı, özellikle sık sık sabit diskiyle ilgili sorun yaşayanların kullanabilecekleri ve verilerini kurtarabilecekleri, yedekleyebilecekleri araçlar arasında yer alıyor. Program direkt olarak bir sabit diski diğer bir sabit diske birebir aynısı olacak şekilde kopyalamanıza yarıyor ve böylece Windows kurulumu da dahil olmak üzere harddiskinizin bir kopyasını yaratabiliyorsunuz.

Sabit diskiniz hangi arayüzü kullanırsa kullansın kullanabileceğiniz uygulama sayesinde USB sabit diskleriniz ya da flash disklerinizi bile aynı şekilde kopyalayabilirsiniz. Boot sektörü de dahil olmak üzere disk üzerinde yer alan her bilgiyi hiç bir değişikliğe uğramadan kopyalaması sayesinde aynı diskten elinizde iki tane oluyor.

Ayrıca, sabit diskinizde iki veya daha fazla biçimlendirilmiş bölüm olsa dahi bu bölümleri de kopyalaması sayesinde yedek için diğer bölümlere attığınız bilgileriniz de her zaman sizinle oluyor. Disklerdeki bozuk sektörleri atlayan ve böylece sorunlu kısımları kopyalamayan program neredeyse tüm bilinen sabit disk üreticilerinin ürünleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.