Hide IP Speed

Hide IP Speed

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,017
  • DOSYA BOYUTU 3.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hide IP Soft

Hide IP Speed ile internet gezintilerinizde görünmez olabilirsiniz

Hide IP Speed internet üzerinde gezinirken kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak ve IP gizlemek için kullanabileceğiniz bir araçtır.

IP adresleri bilgisayarlarımıza özeldir ve internet gezinti alışkanlıklarımız ve bilgisayarımızın konumu gibi bilgilere erişilmesine olanak tanır. Bu adresler internet siteleri tarafından kullanılarak reklam gibi öğelerin tarafınıza iletilmesine sebep olur.

Bu durumu önleyebilmek için Proxy sunucuları kullanılmaktadır ve bu sunuculara bağlantı yapıldığında IP adresi gizlemek mümkün olmaktadır. Hide IP Speed ise bu işlemi kolay bir şekilde yapmanıza imkan tanır. Herhangi bir arayüzü olmayan programı sadece görev çubuğu üzerindeki simgesi aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Program IP adresinizi dünyanın farklı bir yerindeki bir IP adresi olarak göstermektedir. Böylece hakkınızda reklam bilgilerini toplanmasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca hackerların saldırılarından bu şekilde korunabilmek de mümkündür. Sonuçta internette gizli sörf yapmaya imkan tanınmaktadır.

Program sık olarak IP adresini değiştirme yeteneğine de sahiptir. İnternet üzerinde bölgesel kısıtlamalar uygulayan sitelere de bu yolla erişim yapabilirsiniz.